AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Agrowłókniny dla działkowców

  Agrowłóknina wiosenna Agrimpex
  Agrowłóknina wiosenna Agrimpex może być stosowana na sadzonkach lub na wysianych nasionach warzyw i kwiatów. Produkt ma szerokie spektrum zastosowań, a jego ochronne właściwości można wykorzystywać w uprawie: warzyw, owoców, traw, ziół i kwiatów. Agrowłókniny Agrimpex cechują się nadzwyczajną elastycznością, która umożliwia swobodny wzrost roślin pod okrywą., Agrowłóknina wiosenna Agrimpex jest stabilizowana na działanie promieni UV.


  Agrowłóknina wiosenna Agro-Nova
  Agrowłóknina wiosenna Agro-Nova służy do bezpośredniego osłaniania wysianych lub wysadzonych warzyw w okresie, kiedy warunki zewnętrzne są jeszcze dla nich niekorzystne. Chroni i pielęgnuje.


  Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex - czarna
  Agrowłóknina ściółkująca Agrimpex przeciw chwastom ma szerokie spektrum zastosowań – jej ochronne właściwości można wykorzystywać w uprawie: warzyw, krzewów owocowych i ozdobnych oraz kwiatów. Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex (czarna) jest stabilizowana na działanie promieni UV.


  Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex - brązowa
  Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex (brązowa) jest przepuszczalna dla wody i powietrza, dzięki czemu woda opadowa jest wykorzystywana przez rośliny a korzenie roślin nie zaparzają się. Dzięki nawinięciu materiału na rolkę stosowanie agrowłókniny ściółkującej przeciw chwastom Agrimpex jest bardzo wygodne. Agrowłóknina ściółkująca 50g/m2 Agrimpex brązowa ma szerokie spektrum zastosowań – jej właściwości można wykorzystywać między innymi przy żywopłotach z cisów, cyprysów, berberysów, ligustrów, laurowiśni. Produkt ten wzmacnia również efekt dekoracyjny przy równoczesnym stosowaniu kory. Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex (brązowa) jest stabilizowana na działanie promieni UV.


  Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Agro-Nova
  Agrowłóknina ściółkujaca Agro-Nova przeciwdziała rozwojowi chwastów, przepuszcza wodę i powietrze.


  Agrowłóknina zimowa Agrimpex
  Agrowłóknina zimowa Agrimpex przeciwdziała uszkodzeniom i zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji. Porowata struktura agrowłókniny zimowej Agrimpex umożliwia swobodny przepływ powietrza a jej lekkość nie ingeruje w prawidłowy rozwój roślin. Agrowłóknina zimowa Agrimpex jest stabilizowana na działanie promieni UV.


  Agrowłóknina zimowa Agrimpex - kaptur ochronny na zimę Agrimpex
  Kaptur ochronny na zimę Agrimpex stworzy Państwa roślinom optymalne warunki przetrwania aż do wiosny. Kaptur należy nałożyć na krzew zakładając go od szczytu do podstawy. Po nałożeniu zawiązać sznurek, który znajduje się w dolnej części kaptura. Kaptur ochronny na zimę Agrimpex jest stabilizowany na działanie promieni UV


  Agrowłóknina zimowa Agro-Nova
  Agrowłóknina zimowa Agro-Nova chroni wrażliwe rośliny zimą. Porowata struktura materiału przepuszcza powietrze, zaś kolor biały uniemożliwia przedwczesny start roślin wiosną. Polecana jest do stosowania od jesieni do wczesnej wiosny.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Agrowłókniny Agrimpex dla działkowców - Agromaster hurtownia ogrodnicza