AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Agrowłókniny profi - dla profesjonalnych rolników i ogrodników

  Agrowłóknina wiosenna Pegas Agro
  Szerokie rozmiary agrowłókniny wiosennej Pegas Agro ułatwiają łatwą aplikację agrowłókniny na polu, zmniejszając znacznie powierzchnię brzegów do obsypania ziemią czy obłożeniem woreczkami. Zaletą agrowłókniny wiosennej Pegas Agro jest bogata oferta asortymentowa rozmiarów. Ponadto, Agrowłóknina wiosenna Pegas Agro od szerokości 4,25m oferowana jest w wersji ze wzmocnionymi brzegami - 35cm podwójnego obrzeża, które dodatkowo zwiększa wytrzymałość. W gamie agrowłóknin wiosennych Pegas Agro znajduje się agrowłóknina ze wzmocnionym brzegiem z obu stron materiału. Ma to szczególne znaczenie dla użytkowników stosujących materiał niełączony. Agrowłóknina wiosenna Pegas Agro stabilizowana jest na promieniowanie słoneczne UV.


  Agrowłóknina wioesnna Agro-Nova
  Agrowłóknina wiosenna Agro-Nova służy do bezpośredniego osłaniania wysianych lub wysadzonych warzyw w okresie, kiedy warunki zewnętrzne są jeszcze dla nich niekorzystne. W ramach gamy agrowłókniny wiosennej Agro-Nova oferowany jest wyłącznie materiał niełączony.


  Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Pegas Agro
  Agrowłókniny Ściółkujące Pegas Agro 50g/m2 stosowane są w celu ochrony upraw przed chwastami. Rekomendowane do użytkowania na plantacjach truskawek, borówek oraz w ogrodach pod korę czy inny materiał dekoracyjny. Agrowłóknina ściółkująca Pegas Agro ogranicza straty wody parującej z gleby, optymalizuje wykorzystanie wody przez rośliny. Sprawia, że zbierane owoce są zdrowsze i bez zanieczyszczeń, a także podwyższa temperaturę podłoża (cieplejsza gleba stymuluje również rozwój systemu korzeniowego wzmacniając całą roślinę). Dodatkowo, podczas ulewnych deszczy okryta gleba nie rozmywa się, a silne wiatry jej nie przesuszają. Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom Pegas Agro stabilizowana jest na promieniowanie słoneczne UV.


  Agrowłóknina ściółkujaca Agro-Nova
  Agrowłóknina ściółkująca Agro-Nova czarna przeciwdziała rozwojowi chwastów, przepuszcza wodę i powietrze.


  Agrowłóknina Osłaniająca Pegas Agro Jesienno-Zimowa
  Agrowłóknina jesienno-zimowe 23g/m2 Pegas Agro jest grubsza od wiosennych osłon, dlatego polecana są do ochrony wybranych upraw zimujących. Produkt nadaje się idealnie do ochrony truskawek, cebuli zimującej, pora. Agrowłóknina jesienno-zimowa Pegas Agro chroni rośliny przed wiatrem oraz niskimi temperaturami. Sprawdza się także w bezśnieżne zimy, gdy rośliny pozbawione są naturalnej ochrony śnieżnej. Grubość agrowłókniny jesienno-zimowej umożliwia jej stosowanie od jesieni do wiosny. Agrowłóknina osłaniająca Pegas Agro jesienno-zimowa jest stabilizowana na promieniowanie słoneczne UV.


  Agrowłóknina Zimowa Pegas Agro
  Agrowłókniny zimowe Pegas Agro 50g/m2 odznacza się wyjątkowo niską wagą, a także częściową przepuszczalnością światła, co nie powoduje wybiegania roślin wczesną wiosną. Przepuszczalność powietrza zaś chroni rośliny przed rozwojem chorób grzybowych i nie powoduje pękania kory i zamierania końców pędów. Agrowłóknina zimowa Pegas Agro jest niezastąpiona w ochronie roślin zimozielonych takich jak akuba japońska, pieris czy trzmielina pnąca. Agrowłóknina zimowa Pegas Agro występuje w wariantach szerokości 1,60m i 3,20m, co pozwalaja dostosować osłonę do wielkości rośliny. Produkt stabilizowany jest na promieniowanie słoneczne UV.


  Agrowłóknina zimowa Agro-Nova
  Agrowłóknina zimowa Agro-Nova przeznaczona jest do osłaniania roślin zimujących w gruncie (iglaki, róże, winorośla, wrzośce, rododendrony). Chroni rośliny przed mrozami, wysuszającymi wiatrami, oraz utratą wilgoci. Agrowłóknina zimowa Agro-Nova zapewnia skuteczną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi od jesieni aż do wiosny.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Agrowłókniny profi - dla profesjonalnych rolników i ogrodników - Agromaster hurtownia ogrodnicza