AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Nawozy do buraków

   

  MAXIMUS extra Mg - wieloskładnikowy nawóz z wysoką zawartością Mg i S. Doskonałe źródło łatwo i szybko przyswajalnego MAGNEZU i SIARKI w uprawie zbóż, kukurydzy, ziemniaków, buraków, rzepaku, oraz wielu innych roślin. Stymuluje proces fotosyntezy, przemian azotu (redukcja zawartosci azotanów), podwyższa MTZ, zawartość skrobi oraz szybko i skutecznie likwiduje niedobory. Stanowi doskonałe uzupełnienie nawożenia doglebowego w okresach najwiekszego zapotrzebowania roślin na MAGNEZ i SIARKĘ.

   

  MAXIMUS Extra PK - wieloskładnikowy nawóz z wysoką zawartością FOSFORU i POTASU. Szczególnie polecany w uprawie kukurydzy, buraków, ziemniaków, zbóż, warzyw oraz drzew i krzewów owocowych. Podnosi odporność roślin na niskie temperatury oraz okresowe susze. Stymuluje rozwój systemu korzeniowego, pobudza rośliny do intensywnego plonowania. Dzięki podwyższonej zawartości BORU zapewnia prawidłowe kwitnienie, wzrost zawartości cukru w korzeniu buraka oraz lepsze zawiązywanie łuszczyn w uprawie rzepaku.

   

  MAXIMUS 20+20+20 - zrównoważony nawóz z wysoką koncentracją składników odżywczych. Przeznaczony do ogólnego stosowania w celu silnej stymulacji rozwoju roślin oraz w sytuacjach stresowych gdy roślina ma ograniczone możliwości pobierania składników odżywczych z gleby.
  MAXIBOR 21.

   

  EKOLIST makro 35+Mg - dolistny koncentrat azotowo-magnezowo- manganowy z mikroelementami schelatowanymi EDTA. Dzięki podwyższonej zawartości łatwo przyswajalnego manganu, szczególnie zalecany na uprawy zbóż, ziemniaków i innych roślin wrażliwych na jego niedobór.

   

  EKOLIST mikro RB - koncentrat magnezowo-mikroelementowy do dolistnego nawożenia rzepaku i buraków z nowym kompleksem chelatującym - chelacid. 

   

  EKOLIST mono Bor - koncentrat nawozowy zawierający bor w formie organicznej łatwo przyswajalnej dolistnie, przeznaczony do dokarmiania roślin szczególnie wrażliwych na niedobór boru, takich jak: burak cukrowy, rzepak, drzewa owocowe, warzywa, ziemniak i inne. Najbardziej charakterystyczne symptomy niedoboru tego pierwiastka występują w uprawach buraka, w postaci zgorzeli liścia sercowego oraz zgnilizny środkowej części korzenia. Jest to często spotykana choroba fizjologiczna, powodująca znaczne straty w plantacjach buraków. Bor reguluje również zawartość sacharozy w korzeniach, dlatego dodatkowe zasilanie upraw nawozem EKOLIST MONO BOR ma decydujący wpływ zarówno na wzrost wysokości plonu korzeni jak i plonu cukru. Równie wysokie zapotrzebowanie na bor występuje w uprawie rzepaku, u którego niedobór objawia się chlorozą liści, mniejszą liczbą nasion i łuszczyn, a w konsekwencji niższym plonem nasion i oleju.

   

  maximus logo  ekolist logo

   

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Nawożenie buraków Ekoplon - Agromaster hurtownia ogrodnicza