AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Florovit - nawozy do kwiatów balkonowych

  Florovit nawóz uniwersalny - wieloskładnikowy, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin w ogrodnictwie, w uprawach polowych, w ogródkach działkowych oraz w uprawie roślin ozdobnych w gruncie i doniczkach. Nawożenie dolistne, jak wykazały długoletnie badania nad poza korzeniowym zasilaniem roślin, jest najszybszą i ekonomicznie uzasadnioną formą nawożenia. Florovit nawóz uniwersalny występuje w butelce 0,25l, 0,5l, 1l, 5l (kanister), 30l (beczka).

  Florovit nawóz do surfinii - skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów surfinii, kaskadii oraz petunii. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia ładne wybarwienie liści i kwiatów oraz obfite kwitnienie roślin. Florovit nawóz do surfinii występuje w butelce 0,5l i 1l.

  Florovit nawóz do roślin kwitnących - nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Florovit nawóz do roślin kwitnących występuje w butelce 0,25l, 0,5l, 1l i 2,5l (kanister).

  Florovit nawóz do roślin zielonych - skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony jest do dokarmiania wszystkich rodzajów roślin zielonych ozdobnych z liści (np. fikusy, draceny, szeflery, bluszcze, juki, diffenbachie, filodendrony, krotony). Systematyczne stosowania nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin i piękne wybarwienie liści. Florovit nawóz do roślin zielonych występuje w butelce 0,25l; 0,5l i 1l.

  Florovit nawóz do pelargonii - skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów pelargonii oraz innych roślin balkonowych (np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie). Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite kwitnienie roślin od wiosny do jesieni. Florovit nawóz do pelargonii występuje w
  butelce 0,5l; 1l; 2,5l (kanister).

  Florovit nawóz do kwiatów domowych i balkonowych - skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kwiatów domowych i balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz ładne wybarwienie roślin. Florovit nawóz do kwiatów domowych i balkonowych występuje w butelce 0,25l; 0,5l i 1l.

  Florovit nawóz do hortensji - skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów hortensji. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite i długie kwitnienie oraz ładne wybarwienie roślin. Florovit
  nawóz do hortensji występuje w butelce 1l.

  Florovit nawóz do róż i innych roślin kwitnących - nawóz przeznaczony jest do doglebowego i dolistnego dokarmiania róż i innych roślin kwitnących rosnących w gruncie lub w pojemnikach. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów. Florovit nawóz do róż i innych r
  oślin kwitnących występuje w butelce 1l.

  Florovit nawóz do powojników i innych kwitnących pnączy - nawóz przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania powojników (clematis), wiciokrzewów (lonicera), glicynii (wisteria) i innych kwitnących pnączy. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin. Występuje w butelce 1l.

  Florovit nawóz do roślin kwaśnolubnych - nawóz dostosowany jest do wymagań pokarmowych roślin kwasolubnych takich jak borówki, rododendrony, rośliny wrzosowate itp. Odpowiednio dobrane składniki dostarczają roślinom substancji odżywczych oraz zakwaszają glebę, co wyraźnie sprzyja wzrostowi i rozwojowi roślin wymagających stanowiska o niskim (kwaśnym) odczynie podłoża. Florovit nawóz do roślin kwaśnolubnych występuje w butelce 0,5l.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Nawozy do kwiatów balkonowych Florovit - Agromaster hurtownia ogrodnicza