AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Fructus - nawozy krystaliczne

   

  Fructus do pelargonii i roślin kwitnących - specjalistyczny nawóz mineralny. Nawóz ogrodniczy Fructus do pelargonii i roślin kwitnących zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ogrodniczy Fructus do pelargonii i roślin kwitnących zapewnia obfite kwitnienie i nadaje kwiatom intensywne zabarwienie. Fructus do pelargonii i roślin kwitnących jest nawozem ogrodniczym dedykowanym do nawożenia roślin kwiatowych. Fructus do pelargonii i roślin kwitnących konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 250g.

  Fructus do róż oraz innych kwiatów ogrodowych - zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ogrodniczy Fructus do róż oraz innych kwiatów ogrodowych zapewnia obfite kwitnienie i nadaje kwiatom intensywne zabarwienie. Fructus do róż i innych kwiatów ogrodowych konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych - zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ogrodniczy Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych zapewnia obfite kwitnienie i nadaje kwiatom intensywne zabarwienie. Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych jest nawozem ogrodniczym dedykowanym do nawożenia roślin uprawianych na balkonach i tarasach. Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 250g.

  Fructus do surfinii i petunii, werben - zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ogrodniczy Fructus do surfinii, petunii i werben zapewnia obfite kwitnienie i nadaje kwiatom intensywne zabarwienie. Fructus do surfinii, petunii i werben jest nawozem ogrodniczym dedykowanym do nawożenia roślin kwiatowych. Fructus do surfinii, petunii i werben konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 250g.

  Fructus do roślin zielonych - specjalistyczny nawóz mineralny. Nawóz ogrodniczy Fructus do roślin zielonych zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Fructus do rośłin zielonych to nawóz krystaliczny. Nawóz ogrodniczy Fructus do roślin zielonych jest nawozem dedykowanym do nawożenia roślin zielonych uprawianych na balkonach, tarasach oraz pomieszczeniach zewnętrznych. Fructus do roślin zielonychkonfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 250g.

  Fructus na trawniki - zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ogrodniczy Fructus na trawniki dedykowany jest do nawożenia trawników. Skład nawozu Fructus na trawniki stymuluje wzrost roślin, a także pobudza krzewienie, dzięki czemu zwiększa się zawartość darni. Zapobiega to pojawieniu się mchu i występowaniu chwastów. Fructus na trawniki gwarantuje intensywne wybarwienie trawnika, jego równomierny odrost, a także jego zimotrwałość. Fructus na trawniki konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Fructus antymech - dzięki zawartości żelaza zapobiega pojawianiu się mchów w składzie runi. Nawóz ogrodniczy Fructus antymech gwarantuje uzyskanie intensywnej barwy trawnika, a także jego równomierny odrost i zimotrwałość. Fructus antymech konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Nawóz ogrodniczy Fructus do pomidorów i papryki - zapewnia komplet makro i mikroskładników, które są niezbędne do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Fructus do pomidorów i papryki konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Nawóz ogrodniczy Fructus do ogórków i innych roślin dyniowatych - zapewnia komplet makro i mikroskładników, niezbędnych do właściwego wzrostu i rozwoju roślin. Fructus do ogórków i innych roślin dyniowatych konfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Fructus do truskawek, poziomek i malin - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, przeznaczonym głównie do nawożenia truskawek. Doskonale zbilansowany skład tego nawozu oraz jego właściwości fizyko-chemiczne powodują, że z równym powodzeniem może być stosowany pod inne grupy roślin, m.in. takie jak: poziomka, malina, winorośl, porzeczka (biała, czerwona i czarna), agrest, rośliny sadownicze. Fructus do do truskawek, poziomek i malinkonfekcjonowany jest w saszetki polietylenowe o gramaturze 350g.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Nawozy krystaliczne Fructus - Agromaster hurtownia ogrodnicza