AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Fructus - nawozy płynne

   

  Fructus Plantator - nawóz ogrodniczy przeznaczony do nawożenia roślin rolniczych i ogrodniczych uprawianych w gruncie, na podłożach inertnych oraz torfowych i korowo-torfowych zarówno na otwartej przestrzeni, jak i pod osłonami. zawiera komplet makro i mikroskładników niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Fructus Plantator zalecany jest do stosowania w uprawie: zbóż, rzepaku, buraków, ziemniaków, kukurydzy, roślin strączkowych, winorośli, chmielu, tytoniu, drzew owocowych oraz warzyw (pomidor, ogórek, papryka kalafior, kapusta, brokuł, sałata, pietruszka, marchew, por, seler, rabarbar, koper, kalarepa, rzodkiew). Występuje w kanistrze 5l. 

  Fructus Uniwersalny - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, przeznaczony do nawożenia kwiatów, roślin zielonych, warzyw, krzewów i drzew ozdobnych, a także drzew i krzewów iglastych oraz owocowych.Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewnia roślinom równomierny wzrost, obfite kwitnienie i owocowanie. Występuje w butelkach 0,5l i 1l. 

  Fructus do pelargonii i innych kwiatów balkonowych - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, przeznaczony do nawożenia roślin kwiatowych uprawianych na balkonach i tarasach domowych. Nawóz ten szczególnie polecany jest dla następujących roślin: pelargonia, surfinia, petunia, begonia, werbena, lantana, uczep, cuphea, lobelia, bratek, bacopa, fuksja, bidens, sanvitalia oraz innych kwiatów jedno i wieloletnich. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewni obfite kwitnienie, a samym kwiatom nada niepowtarzalne, żywe zabarwienie. Wstępuje w butelkach 0,5l i 1l. 

  Fructus do roślin kwitnących - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, przeznaczony do nawożenia roślin kwiatowych. Jest on szczególnie polecany do nawożenia, między innym takich gatunków roślin jak: 
  róża, pelargonia, begonia, chryzantema, dalia, piwonia, aster, narcyz, werbena, azalia, cyklamen, fuksja, petunia, surfinia, lewkonia, maciejka, bacopa, lantana, sanvitalia, gloksynia, hortensja, bratek, tulipan, hiacynt oraz innych kwiatów jednorocznych i wieloletnich. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewni obfite kwitnienie, a samym kwiatom nada niepowtarzalne, żywe zabarwienie. Występuje w butelkach 0,5l i 1l.

  Fructus do roślin zielonych - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin zielonych uprawianych na balkonach, tarasach oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Nawóz ten szczególnie polecany jest pod następujące rodzaje roślin: paproć, szeflera, fikus, dracena, jukka, hedera, begonia, aeschenanthus, monstera, filodendron, kalatea, frizea, rafidofora, difenbachia, hoja, maranta oraz inne rośliny zielone liściaste i iglaste. Występuje w butelkach 0,5l i 1l. 

  Fructus do warzyw - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Nawóz ten przeznaczony jest do nawożenia warzyw uprawianych w gruncie, na podłożach inertnych oraz torfowych i korowo-torfowych zarówno na otwartej przestrzeni jak i pod osłonami. Jest on szczególnie polecany do nawożenia następujących gatunków roślin: pomidor, ogórek, papryka, kalafior, kapusta (biała, czerwona, włoska, brukselka, pekińska), brokuł, sałata, pietruszka, marchew, por, seler, rabarbar, fasola, groch, bób, koper, kalarepa, rzodkiew, ziemniak oraz innych warzyw. Występuje w butelkach 1l i 2,5l.

  Fructus do roślin domowych jesienno-zimowy - nawóz ogrodniczy zawierający odpowiednio zrównoważone składniki mineralne, zapewniające zasilenie roślin w okresie jesienno-zimowym. Nawóz ten szczególnie polecany jest pod następujące rodzaje roślin: paproć, szeflera, fikus, dracena, jukka, hedera, begonia, aeschenanthus, monstera, filodendron, kalatea, frizea, rafidofora, difenbachia, hoja, maranta oraz inne rośliny zielone liściaste i iglaste. Może być stosowany także do nawożenia szeregu roślin kwiatowych. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewnia niepowtarzalne, żywe zabarwienie oraz właściwą zdrowotność pielęgnowanych roślin. Występuje w butelkach 0,5l i 1l.

  Fructus Storczyk - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju wielu gatunków roślin z rodziny storczykowatych (Orchidaceae). Rośliny z tej rodziny posiadające efektowne i oryginalne kwiaty, które potocznie nazywane są orchideami. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewni obfite kwitnienie, a samym kwiatom nada niepowtarzalne, żywe zabarwienie. Występuje w butelkach 0,5l.

  Fructus do datury - nawóz ogrodniczy o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju wielu gatunków roślin z rodzaju Datura (Bieluń) oraz rodzaju Brugmansia, nazwanych niekiedy Anielskimi Trąbami. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków zapewni obfite kwitnienie, a samym kwiatom nada niepowtarzalne, żywe zabarwienie. Występuje w butelce 0,5l i 1l. 

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Nawozy płynne Fructus - Agromaster hurtownia ogrodnicza