AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Nawozy ogrodnicze Fruktovit

   

  Nawozy ogrodnicze Fruktovit to marka należąca do Grupy Inco S.A. Na gamę produktów marki Fruktovit składją się: Fruktovit do iglaków, Fruktovit do kwiatów ogrodowych, Fruktovit do trawników oraz Fruktovit uniwersalny.

   

  Fruktovit do iglaków jest nawozem ogrodniczym o składzie skomponowanym odpowiednio do wymagań pokarmowych drzew iglastych oraz roślin ozdobnych, takich jak cis, modrzew, jałowiec, cyprys, świerk, sosna, jodła oraz inne. Fruktovit do iglaków jest nawozem, który można także stosować do zasilania innych drzew i krzewów, np. krzewów ozdobnych iglastych, takich jak forsycje, migdałki, brzozy, klony, orzechy włoskie i laskowe. Nawóz ogrodniczy Fruktovit do iglaków występuje w workach 2kg, 5kg, 10kg, 25kg oraz w wiadrze 3kg.

   

  Fruktovit do kwiatów ogrodowych jest nawozem ogrodniczym o składzie, który zapewnia roślinom odpowiednią ilość składników pokarmowych we właściwych dla nich formach. Fruktovit do kwiatów ogrodowych zaleca się stosować w nawożeniu krzewów kwitnących, bylin, roślin wieloletnich oraz jednorocznych kwiatów rabatowych. Fruktovit do kwiatów ogrodowych jest nawozem ogrodniczym, który może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń jak również w nawożeniu pogłównym. Fruktovit do kwiatów ogrodowych występuje w workach 2kg i 5kg oraz w wiadrze 3kg.

   

  Fruktovit do trawników jest nawozem ogrodniczym mającym zastosowanie w nawożeniu trawników. Fruktovit do trawników zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach odpowiednich do wymagań pokarmowym wszystkich gatunków traw, zwłaszcza trawników ozdobnych i reprezentacyjnych. Fruktovit do trawników zawiera składniki mineralne, które stymulują wzrost traw, a także poprawiają ich zdrowotność i pozytywnie wpływają na wybarwienie trawy. Nawożenie nawozem ogrodniczym Fruktovit do trawników gwarantuje zwartą darń, co z kolei przeciwdziała wzrostowi mchu i zachwaszczeniu. Fruktovit do trawników występuje w workach 2kg, 5kg, 10kg, 25kg oraz w wiadrze 3kg i 15kg.  Fruktovit uniwersalny to nawóz ogrodniczy o kompletnym zestawie składników pokarmowych, dobranych w odpowiednich proporcjach, które gwarantują prawidłowy wzrost i rozwój znacznej grupy roślin: warzyw, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych oraz drzew i krzewów owocowych. Stosowanie nawozów Fruktovit uniwersalny zapewnia także uzyskanie pełnowartościowych plonów i poprawia wygląd roślin. Fruktovit uniwersalny występuje w workach 2kg, 5kg, 10kg i 25kg oraz w wiadrze 3kg.

   

  Firma AGROMASTER jest czołowym autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Fruktovit oraz pozostałych marek należących do działu ogrodniczego firmy Grupa Inco S.A. Dzięki wieloletniej współpracy oferujemy nawozy ogrodnicze Fruktovit w bardzo atrakcyjnych cenach

   

  logo Fruktovit

   

  ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!
   

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Fruktovit nawozy do iglaków, kwiatów ogrodowych, trawników i uniwersalny - Agromaster hurtownia ogrodnicza