AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Select - nawozy pojedyncze dolistne i fertygacja

  Pojedyncze nawozy do fertygacji - dla profesjonalistów

  Nawozy Select, pojedyncze, przeznaczone do fertygacji, umożliwiają dostosowanie nawożenia do potrzeb danej uprawy oraz technologii i warunków produkcji. Są całkowicie rozpuszczalne w wodzie, mogą być mieszane z innymi nawozami do fertygacji - zarówno z grupy Select, jak i Agrolution i Solinure. Odpowiednio opracowane składy nawozów umożliwiają sterowanie odczynem wody stosowanej do nawożenia i nawadniania, co ogranicza używanie kwasów.

   

  Select Pekcid 0-60-20 -------- kliknij, żeby przeczytać więcej

  PeKacid jest nawozem fosforowo-potasowym o działaniu silnie zakwaszającym, dzięki czemu poprawia przyswajanie składników pokarmowych i może być stosowany do oczyszczania systemów nawadniających.

  Select MagPhos 0-55-18 + 7MgO

  Select MagPhos to nawóz bezazotowy, o wysokiej, skoncentrowanej zawartości fosforu, potasu i magnezu, o działaniu lekko zakwaszającym.

  Select MKP 0-52-34 Fosforan monopotasowy

  Select MKP to nawóz rozpuszczalny o wysoce skoncentrowanej zawartości fosforu i potasu w łatwo przyswajalnej postaci. Może być stosowany w uprawach hydroponicznych, wrażliwych na zasolenie podłoża. Stosowany z pestycydami poprawia skuteczność ich działania.

  Select MAP 12-61-0 Fosforan monoamonowy

  Select MAP 12-61-0 to wysokiej zawartości fosforu, jest przeznaczony do stosowania przede wszystkim w początkowej fazie uprawy, przed lub po siewie, sadzeniu i przesadzaniu roślin. Nie zawiera chlorków ani sodu, jest doskonałym źródłem fosforu, poprawia przyswajalność fosoforu zawartego w glebie i innych pierwiastków.

  Select KCL 0-0-61

  Select KCl w uprawach polowych może zastępować saletrę potasową, będąc dla roślin źródłem łatwo przyswajalnego potasu, jednocześnie ograniczając kumulowanie się azotanów w glebie. Doskonale wpływa na gospodarkę wodną roślin, podnosi ich odporność na choroby i przemarzanie, poprawia jakość owoców.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Select - MKP, MAP, Pekacid