AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  ICL Everris - Agroleaf Power, Solinure, Agromaster, Select

  Firma Everris należąca do grupy ICL jest producentem najbardziej zaawansowanych technologicznie specjalistycznych nawozów. Dążeniem firmy Everris jest dostarczanie precyzyjnych i skutecznych schematów kompleksowego nawożenia.


  Grupa Specjalistycznych Upraw Rolnych Everris (Specialty Agriculture - SA) skupia się na nawozach przeznaczonych dla upraw polowych, tunelowych i szklarniowych, obejmujących produkcję owoców, warzyw, upraw rolniczych. Specjalne nawozy rozpuszczalne w wodzie zrówno do aplikcji kroplowej, jak i przez liście oraz doglebowe nawozy otoczkowane o kontrolowanym uwalnianiu składników pokarmowych, są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby pokarmowe uprawianych roślin.

  Jakość jest kluczowym elementem cechującym nasze produkty. Everris poprzez innowacyjne rozwiązania, starannie wyselekcjonowane składniki oraz niezawodność w stosowaniu stawia na ciągły rozwój i poszerzenie gamy produktów, które umożliwiają ciągłe podnoszenie produktywności upraw.

  Agromaster jest czołowym dystrybutorem nawozów krystalicznych (Agroleaf Power, Solinure, Agroleaf Crop, Select) oraz nawozu posypowego o kontrolowanym uwalnianiu azotu Agromaster.

   

  ICL

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: ICL Everris - Agroleaf, Solinure, Agromaster, Select