AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Nawozy do kapusty

   

  Tytanit - nawóz mineralny zawierający tytan (Ti). Wzmacnia system odpornościowy roślin, zwiększa plony oraz poprawia ich jakość. Tytan to pierwiastek, który mimo powszechnej obecności w skorupie ziemskiej jest niedostępny dla roślin w warunkach naturalnych z gleby w zakresie pH 4–8, czyli typowym dla wzrostu większości roślin. Tytanit zawiera formę tytanu dostępną dla roślin w szerokim zakresie pH, zarówno w aplikacji pozakorzeniowej jak i doglebowej.

  Supervit K - nawóz płynny przeznaczony dla wszystkich gatunków warzyw kapustnych: kalafior, brokuł, kalarepa, kapusta ( biała, włoska, czerwona, pekińska, brukselska).

  Intermag Chelat miedzi 14% -  krystaliczny nawóz rozpuszczalny w wodzie. Intermag chelat miedzi 14% skutecznie zapobiega i likwiduje niedobory miedzi w roślinach. ◦Intermag Chelat manganu 13% (EDTA) do sporządzania roztworów.

  Intermag Chelat żelaza 8% (DTPA, EDTA) - do sporządzania roztworów. Intermag Chelat żelaza 8% to krystaliczny nawóz rozpuszczalny w wodzie, który skutecznie zapobiega i likwiduje niedobory żelaza w roślinach. Intermag Chelat żelaza 7% jest dobrze przyswajalny dolistnie i przez system korzeniowy roślin. Intermag Chelat żelaza 8% jest stabilny w roztworach stężonych i roboczych.

  Intermag Chelat manganu 13% (EDTA) do sporządzania roztworów. Krystaliczny nawóz rozpuszczalny w wodzie, skutecznie zapobiegający i likwidujący niedobory manganu w roślinach. Schelatowany kation Mn jest dobrzeprzyswajalny przez rośliny, a jednocześnie trudniej wchodzi w niepożądane reakcje z obecnymi w roztworach innymi składnikami pokarmowymi oraz z substancjami aktywnymi środków ochrony roślin. Schelatowany mikroelement jest przez rośliny lepiej pobierany (przyswajany) i łatwiej transportowany w tkankach roślinnych. Roślina może pobierać uwolniony jon mikroelementu lub chelat w całości, a proces pobierania zachodzi poprzez system korzeniowy lub dolistnie. Opryskiwanie roślin roztworami schelatowanych mikroelementów jest bezpieczniejsze (zdecydowanie mniejsze ryzyko uszkodzeń) niż w przypadku roztworów prostych soli (siarczanów, azotanów, chlorków).

  Intermag Chelat cynku 14% - krystaliczny nawóz rozpuszczalny w wodzie, skutecznie zapobiegający i likwidujący niedobory cynku w roślinach.

  Bormax - płynny, łatwo przyswajalny nawóz dolistny dla roślin borolubnych, zawierający organiczną formę boru – boroetanoloaminę. Bormax zapobiega występowaniu i skutecznie likwiduje skutki niedoborów boru. Bormax polecany jest w uprawach roślin o zwiększonym zapotrzebowaniu na bor.
  Bormax zwiększa plony i poprawia ich jakość.

  K-300 - płynny dolistny nawóz potasowy, przeznaczony do upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych.

  Wapnovit - nawóz dolistny skutecznie zwiększający koncentrację wapnia w owocach.

  Mikrokomplex - nawóz krystaliczny, całkowicie rozpuszczalny w wodzie do dolistnego dokarmiania roślin. Siarczan magnezu z mikroskładnikami pokarmowymi.

  FASTER - preparat poprawiający właściwości cieczy roboczej stosowanej w zabiegach dokarmiania dolistnego i ochrony roślin. Faster ułatwia prawidłowe nanoszenie, pokrycie i utrzymanie warstwy cieczy użytkowej na roślinach. Faster wyróżnia się szczególną właściwością – zmniejsza pienienie roztworów nawozów i/lub środków ochrony roślin.


   

  Intermag - logo

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Nawozy do kapusty Intermag - Agromaster hurtownia ogrodnicza