AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Nawozy o przedłużonym działaniu Ogród Start

   

  Ogród Start uniwersalny nawóz ogrodniczy długo działający 

  17%(N), 17%(P2O5), 17%(K2O)

  Ogród Start uniwersalny nawóz ogrodniczy długo działający to nawóz przeznaczony do nawożenia roślin warzywnych, sadowniczych, ozdobnych oraz wszelkiego rodzaju upraw ogrodniczych. Dzięki systemowi powolnego uwalniania składników pokarmowych nawóz może być stosowany do roślin balkonowych i doniczkowych. Zalecaną dawkę nawozu można stosować od marca do końca czerwca, najlepiej mieszając z wierzchnią warstwą ziemi. Nawóz należy równomiernie rozsypać wokół nawożonych roślin, a następnie podlać wodą co zwiększy skuteczność nawożenia. W przypadku drzew i krzewów nawóz rozsiewa się wokół roślin, nieco szerzej od średnicy korony. W przypadku nawożenia pogłównego należy unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny. Ogród Start uniwersalny nawóz ogrodniczy długo działający występuje w worku 2kg.

   

  Ogród Start nawóz na iglaki długo działający

  10%(N), 10%(P2O5), 20%(K2O), 6%(MgO), 12%(SO3)

  Ogród Start nawóz na iglaki długo działający zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe. Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych między innymi: jodły, świerka, sosny, cisu, tui (żywotnika), jałowca oraz roślin kwaśnolubnych takich jak: borówki, azalie, różaneczniki (rododendrony), hortensje, magnolie, wrzosy, wrzośce itp. Nawóz może być stosowany przed sadzeniem roślin (zaleca się wymieszanie nawozu z glebą) oraz pogłównie. Ogród Start nawóz na iglaki długo działający występuje w worku 2kg.

   

  Ogród Start nawóz na trawnik długo działający

  24%(N), 6%(P2O5), 14%(K2O), 3%(MgO)

  Ogród Start nawóz na trawnik długo działający ze względu na skład oraz formę nawozu przeznaczony jest do nawożenia trawników dekoracyjnych, rekreacyjnych i sportowych. Nawóz Ogród Start nawóz na trawnik długo działający można stosować raz do roku w terminie od marca do końca czerwca w dawce około 40–50 g/m2, lub dwukrotnie, pierwsze nawożenie marzec/kwiecień, kolejne nawożenie czerwiec/lipiec w równych dawkach po około 30 g/m2. Nawożenie należy wykonać po skoszeniu trawnika, a następnie podlać wodą co zwiększy skuteczność nawożenia. Ogród Start nawóz na trawnik długo działający występuje w worku 2kg.

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Ogród Start - nawozy o przedłużonym działaniu