AGROMASTER LIPNO - Hurtownia Ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
 • Pełen asortyment Hurtowni Ogrodniczej
 • FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !

  FOLIE KISZONKARSKIE - Zapraszamy do zakupów !Folie krajowe i importowane w najniższych cenach


  Uniwersalne nawozy posypowe Ogród Start

  Ogród Start wapno kredowe ogrodowe Min. 48% CaO (85% CaCO3)

  Wapno ogrodowe gwarantuje wybitną skuteczność odkwaszania oraz możliwość stosowania niemal przez cały rok. Ogród Start wapno ogrodowe można stosować we wszystkich kategoriach użytkowych gleb, łąk i pastwisk, w sadach, uprawach roślin warzywnych i ozdobnych, ziemiach i podłożach ogrodniczych. Możliwe jest użycie nawozu Ogród Start wapno kredowe ogrodowe w systemie zabiegów pożniwnych i przedzimowych oraz zimą i wczesną wiosną na zamarzniętą glebę, a także stosowanie pogłówne. Średnie zużycie to ok. 7,5 kg/100 m2. Ogród Start wapno kredowe ogrodowe występuje w workach 5kg, 10kg i 25kg.

  Ogród Start obornik granulowany 4,2%(N), 3%(P2O5), 2,8%(K2O), 1%(MgO), 9%(CaO), 0,5%(SO4)+ mikroelementy

  Ogród Start obornik Granulowany jest wygodną do stosowania formą obornika, który dzięki procesom fermentacji i suszenia wolny jest od nasion chwastów oraz szkodliwych patogenów. Ze względu na łatwość w użyciu oraz zastosowanie dla wszystkich roślin uprawnych, w tym szklarniowych i doniczkowych, używany jest zarówno przez profesjonalnych hodowców jak i w uprawach amatorskich. Obornik granulowany stosuje się od wiosny do końca sezonu wegetacyjnego, wysiewając punktowo, posypowo lub przygotowując roztwór wodny nawozu. OGród Start obornik granulowany występuje w workach 4kg, 8kg, 25kg oraz wiaderku 4kg. 

  Ogród Start saletra amonowa 34% (N)

  Ogród Start saletra amonowa jest szybko działającym nawozem do przedsiewnego oraz pogłównego nawożenia wszystkich upraw. Ogród Start saletra amonowa zawiera w swoim składzie azot (N) w formie amonowej i azotanowej. Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami nawozowymi, Ogród Start saletrę amonową można stosować na każdej glebie. Ogród Start saletra amonowa występuje w workach 2kg, 5kg i 10kg. 

  Ogród Start saletrzak 27% (N), 4% (MgO)

  Ogród Start saletrzak to uniwersalny granulowany nawóz azotowy stosowany przedsiewnie oraz pogłównie pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkich rodzajach gleb. Ogród Start saletrzak charakteryzuje się szybkim i trwałym działaniem. W przypadku stosowania pogłównego wskazane jest wymieszanie nawozu z glebą w celu zmniejszenia strat azotu. Ogród Start saletrzak występuje w workach 2kg i 5kg. 

  Ogród Start siarczan amonu 20,8% (N)

  Ogród Start siarczak amonu to nawóz krystaliczny przeznaczony do stosowania przedsiewnego na wszystkich uprawach o odczynie gleby obojętnym i alkalicznym. Na glebach lekko kwaśnych zgodnie z zaleceniami nawozowymi Ogród Start siarczan amonu należy stosować pod uprawy wymagające takich warunków. Ogród Start siarczan amonu występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start siarczan magnezu 16% (MgO), 32% (SO3)

  Ogród Sstart siarczan magnezu to nawóz dla nowoczesnego ogrodnictwa, szybko eliminujący niedobory siarki i magnezu w roślinach. Ogród Start siarczan magnezu to nawóz w pełni rozpuszczalny, stworzony specjalnie do nawożenia w stanie płynnym., idealny do stosowania w systemach kropelkowych i zraszających w szklarniach i w ogrodzie. Ogród Start siarczan magnezu występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start siarczan potasu rozpuszczalny (Hortisul) 52% (K2O), 18% (S)

  Ogród Start siarczan potasu rozpuszczalny (Hortiisul) to wysoce skoncentrowany, całkowicie rozpuszczalny nawóz potasowy na bazie siarczanu. Niezwykle niska zawartość chloru sprawia, że Hortisul jest idealnym nawozem potasowym do upraw ogrodniczych wrażliwych na sole i chlorki. Ogród Start siarczan potasu rozpuszczalny występuje w worku 2kg.

  Ogród Start siarczan potasu granulowany 50% (K2O), 18% (S)

  Ogród Start siarczan potasu granulowany to nawóz granulowany, o niskiej zawartości chlorków, przez co jest idealnym źródłem potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste). Ogród Start siarczan potasu granulowany jest produktem naturalnym, wydobywanym z naturalnych pokładów morskich. Ogród Start siarczan potasu granulowany występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start saletra wapniowa granulowana 15% (N), 28% (CaO)

  Saletra wapniowa granulowana to nawóz granulowany idealny dla ogrodnictwa. Ogród Start saletra wpaniowa granulowana powinna być stosowana pogłównie do nawożenia upraw szklarniowych, warzyw gruntowych, roślin jagodowych i drzew owocowych. Nie zakwasza gleby. Ogród Start saletra wapniowa granulowana występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start mocznik 46% (N)

  Ogród Start mocznik to uniwersalny nawóz azotowy zalecany pod wszystkie rośliny uprawne. Można go stosować przedsiewnie i pogłównie oraz dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do wymagań dokarmianego gatunku i fazy rozwojowej rośliny. Ogród Start mocznik występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start saletra potasowa nawozowa 13,5% (N), 45% (K2O)

  Ogród Start saletra potasowa to nawóz w pełni rozpuszczalny, dzięki czemu może być stosowana do płynnego nawożenia poprzez systemy nawadniające (fertygacja) i do nawożenia dolistnego. Ogród Start saletra potasowa nawozowa nie zawiera chlorków i sodu oraz innych składników wpływających niekorzystnie na wzrost, rozwój roślin oraz jakość plonu. Pod osłonami należy stosować przez cały rok, a w gruncie od kwietnia do września. Ogród Start saletra potasowa nawozowa występuje w workach 2kg i 5kg.

  Ogród Start superfosfat wzbogacony 40% (P2O5), 12% (CaO), 5% (SO3)

  Superfosfat wzbogacony to uniwersalny nawóz fosforowy stosowany na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny uprawne. Jest to nawóz przedsiewny stosowany zarówno jesienią jak i wiosną. Po zastosowaniu nawozu należy zmieszać go z glebą. Ogród Start superfosfat wzbogacony występuje w workach 2kg i 5kg.

   

  Copyright © 2013 Agromaster. All Rights Reserved.
  Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
  AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.
  Wybrany poziom: Ogród Start - wapno, obornik, saletra, siarczan, mocznik - Agromaster hurtownia ogrodnicza