Agrowłókniny

Profi:

E

PEGAS AGRO 19 g, 23g, 30g

E

AGRO MARINA 21g,

E

PEGAS 50g ściółkująca

E

AGROWŁÓKNINA PUSZYSTA

Hobby:

E

AGRO-NOVA wiosenna

E

AGRO-NOVA ściółkująca

E

DUAL-AGRO ściółkująca

E

KAPTURY OCHRONNE

E

PEGAS 50g ZIMOWA

E

PEGAS 50g ściółkująca

E

SZPILKI DO MOCOWANIA

E

SZPILKI TWIST

E

AGROAGRAFKA

E

AGROKOTWA

E

TKANINA POLIPROPYLENOWA AGROLA

Po szczegóły dotyczące asortymentu i oferty zapraszamy do kontaktu

Agromaster jest czołowym dystrybutorem firmy Agrimpex. Gwarantujemy stałą dostępność całego asortymentu oraz najlepsze ceny na rynku.

Produkty marki Agrimpex znane są na rynku od ponad 25 lat. Od zawsze odznaczały się najwyższą jakością oraz znakomitą obsługa przedstawicieli na każdym poziomie sprzedaży.

Polecamy Pegas Agro i Agro Marinę do okrywania jesienno-wiosennego truskawek uprawianych w polu.

Dlaczego warto stosować agrowłókninę?

Najpopularniejszymi agrowłókninami w naszej ofercie kierowanej dla rolników są agrowłókniny jesienno-zimowe. Wykorzystywane są one zazwyczaj przez producentów truskawek oraz innych owoców miękkich, a także upraw zimujących w gruncie oraz potrzebujących ovhrony wczesną wiosnę. Te stosunkowo lekkie agrowłókniny chronią rośliny przed nagłymi zmianami temperatury zapobiegając ich przemarzaniu. Temperatura pod agrowłokniną zmienia się nie tylko wolniej, ale też w zakresie mniejszym, niż ma to miejsce w przypadku nieosłoniętych upraw.

Oferowane przez nas agrowłokniny jesienno-zimowe chronią rośliny przed szkodnikami, ptakami oraz poparzeniami słonecznymi, jednocześnie przepuszczając wodę i chroniąc przed jej zbyt szybkim odparowywaniem, pomagając zachować optymalny poziom wilgotności w glebie.

Dodatkowo przy produkcji truskawek agrowłóknina jesienno-zimowa zapewnie umiarkowane przyspieszenie wegetacji przy poprawie zdrowotności roslin oraz znacznemu zwiększeniu plonu.

Dlaczego warto zamówić agrowłókninę właśnie u nas?

Realizujemy zlecenia zarówno dużych gospodarstw rolnych, jak i wielkich ogrodów, przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem zieleni oraz właścicieli małych, przydomowych ogródków. W przypadku większych zamówień jesteśmy w stanie przygotowań agrowłókniny dostosowane do długości pola. 

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje zapotrzebowanie, a przedstawimy Ci kompleksową wycenę. Dzięki wysokim stanom magazynowym, jesteśmy w stanie zapewnić Wam szybką realizację zleceń i bardzo konkurencyjne ceny.

Prowadzisz sklep ogrodniczy i potrzebujesz zatowarować swój sklep w agrowłókniny Agrimpex dla ogrodu lub  rolnika. W firmie Agromaster zrobisz to szybko i w najlepszej cenie. Zapraszamy do formularza kontaktowego