Folie do sianokiszonki

Folie rolnicze, obok folii ogrodniczych, to kluczowy element aktywności firmy AGROMASTER na rynku i stanowią znakomitą część naszej sprzedaży. Wieloletnia współpraca z polskimi producentami oraz importeram folii z Unii Europejskiej zaowocowała szerokim asortymentem folii rolniczych oraz dużym doświadczeniem w sprzedaży tych produktów.

Folie do sianokiszonek albo po prostu folie rolnicze służą do sporządzania sianokiszonek przy zastosowaniu maszyn do belowania. Przechowywane w balotach (belach) siano dzięki owinięciu folią ochronić możemy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych (wody, śniegu czy promieni UV). Zapewniamy mu jednocześnie barierę gazową i hermetyzujemy, a powstała dzięki temu sianokiszonka zachowuje naturalne, korzystne dla zwierząt właściwości. 

Wysokiej jakości, pięciowarstwowe folie do sianokiszonek, które oferujemy, gwarantują najlepsze właściwości fizyczne i mechaniczne folii. Umożliwia to bezpieczne przechowywanie sianokiszonki przez okres do 1 roku od daty belowania. W naszej ofercie znajdą Państwo folie, które mogą być wykorzystywane we wszystkich typach owijarek rolniczych. 

Dlaczego warto zamówić folię do sianokiszonki właśnie u nas?

Jako jeden z wiodących dystrybutorów folii rolniczych, specjalizujący się m.in. w foliach do sianokiszonki, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Wysokie, realne stany magazynowe sprawiają, że zamówione przez Państwa folie już po kilku dniach są fizycznie w Państwa gospodarstwie. 

Firmy z którymi współpracujemy

Zaufanie Klientów
i Producentów

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego.  Staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER oznacza jeszcze większe doświadczenie - zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma Agromaster jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt.