O Firmie

AGROMASTER

Znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek dla rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa

Hurtownia ogrodnicza Agromaster współpracuje z kontrahentami ze wszystkich regionów kraju i jest w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce.

Historia

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego. Relatywnie niedługi staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER nie oznacza jednak braku doświadczenia – zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma AGROMASTER już w pierwszym roku działalności święciła sukcesy w rankingach dystrybutorów i hurtowni patronackich, a kolejne lata działalności umacniają jej pozycję.

Misja

Zaufanie klientów jest dla nas nie mniej ważne od zaufania producentów, dlatego staramy się, aby nasi klienci nie tylko nabyli produkty w atrakcyjnych cenach, ale także mogli liczyć na fachowe doradztwo z zakresu stosowania środków do szeroko pojętej produkcji rolnej i ogrodniczej. Nieustannie modyfikujemy nasz asortyment tak, aby możliwie najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Nasza oferta

Dogodne położenie pozwala nam także na współpracę z kontrahentami z pozostałych regionów, dlatego też hurtownia ogrodnicza Agromaster jest w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce.

Firma Agromaster prowadzi również sprzedaż detaliczną – zapraszamy do naszego sklepu firmowego przy ul. Przekop 9 w Lipnie.

Folie

Nawozy ogrodnicze

Nawozy posypowe

Nasiona

Środki ochrony roślin

Jesteś zainteresowany współpracą

Skontaktuj się