Profesjonalne nawozy dolistne

Nawozy doustne umożliwiają dokarmianie i biostymulację roślin dostarczając składniki odżywcze bezpośrednio do jej liści. Wykorzystuje się je na przykład w czasie fertygacji. Jest to znana i ceniona od lat metoda nawożenia, w której składniki odżywcze docierają do rośli razem podlewającą je wodą. To bardzo popularny sposób nawożenia zwłaszcza roślin uprawianych pod osłonami lub na podłożach inertnych (pozbawionych składników mineralnych). 

W obecnych czasach, gdy ceny nawozów poszybowały, jeszcze ważniejsze staje się znalezienie partnera, które dostarczy je nam w możliwie najlepszej cenie. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nawozy ogrodnicze nie tylko w cenach niższych od rynkowych, ale też w wysokiej dostępności, co pozwala – we współpracy z nami – ograniczyć koszty wysokich własnych stanów magazynowych. 

Współpracujemy z firmami:

Intermag
Biostyma
ICL
Ekoplon
Yara

Hurtownia Agromaster to nie tylko najwyższej jakości produkty w dobrej cenie. To także fachowe wsparcie i doradztwo. Nasze doświadczenie pozwala nam być partnerem w doborze najlepszych nawozów do określonych potrzeb dla rolników z całego regionu, a nawet kraju. 

Potrzebujesz nawozów ogrodniczych? Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę hurtową lub detaliczną dla siebie!