Środki ochrony roślin

Jako hurtownia obecna na rynku od wielu lat posiadamy bardzo duży wybór środków ochrony roślin wiodących producentów, m.in.

Długoletnia współpraca z dostawcami pozwala nam na oferowanie środków ochrony roślin w najlepszych możliwych cenach.

Trudno wyobrazić sobie współczesną produkcję rolną bez wykorzystania środków ochrony roślin. Do kategorii tej (nazywanej też czasem fitofarmaceutykami lub pestycydami) zaliczany jest szeroki zakres substancji, często o bardzo poważnym działaniu. Nic więc dziwnego, że produkty te mogą oferować tylko podmioty posiadające uprawnienia Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Kupując środki ochrony roślin w sprawdzonym, zaufanym źródle masz pewność, że otrzymujesz dokładnie to, co zamówiłeś. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że zastosowane środki będą miały negatywne skutki dla Twoich upraw lub odbiją się negatywnie na jakości produktu końcowego.

Jako hurtownia ogrodnicza AGROMASTER przez długi czas obsługiwaliśmy przede wszystkim klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, a także małopolski i śląska. Dogodne położenie sprawia jednak, że jesteśmy obecnie  w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce.