Siatka rolnicza Okapi

Zobacz, dlaczego coraz więcej gospodarstw rolnych w naszym kraju decyduje się na produkty irlandzkiej firmy ZEUS

ZEUS Epicrop

Siatkę rolniczą Okapi produkuje irlandzka firma ZEUS, która w ostatnim czasie buduje coraz mocniejszą pozycję na polskim rynku produktów dla rolnictwa. Wszystko to za sprawą najwyższej możliwej jakości w naprawdę przystępnej cenie. Nie inaczej jest w przypadku siatki rolniczej Okapi – otrzymujemy tu produkt z najjlepszymi parametrami na rynku, bez potrzeby wydawania na niego fortuny. Wysoka jakość i bardzo staranna kontrola gwarantują brak jakichkolwiek problemów podczas pracy z siatką ZEUS, co jest istotne zarówno dla odbiorcy końcowego, jak i dostarczającemu mu materiały sprzedawcy.

DLACZEGO SIATKA OKAPI?

  • Zapewnia pełny zakres pokrycia beli
  • Dzięki wysokiej wytrzymałości radzi sobie nawet z najcięższymi belami
  • System ostrzegania końcowego ostrzega operatora, gdy pozostało 50 m siatki
  • Minimalna długość gwarantowana przez producenta
  • Umożliwia sprężyste i bezproblemowe belowanie
  • Produkt stabilizowany UV

Zapraszamy do współpracy

Hurtownia Agromaster oferuje siatki rolnicze Okapi od irlandzkiej firmy ZEUS w bardzo atrakcyjnej cenie. Zawsze trzymamy bezpieczne stany magazynowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że po złożeniu zamówienia, twoje siatki dojadą do Ciebie w ciągu kilku dni.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę hurtową lub detaliczną na zakup siatki ZEUS Okapi i sprawdź sam, czemu tak wielu użytkowników zachwala to rozwiązanie.