Siatka rolnicza

Minęły już czasy, gdy do owijania bel słomy i siana używano wyłącznie sznurka. W tej chwili to siatki rolnicze są podstawowym produktem wykorzystywanym do tego celu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na czas i wygodę. Koszt siatki rolniczej jest oczywiście wyższy niż sznurka, jednak wymaga ona tylko 2,5 owinięcia beli, by trwale ją zabezpieczyć. W praktyce oznacza to ponad czterokrotnie mniejszy czas owijania niż w przypadku sznurka oraz wyraźnie mniejsze zużycie prasy, co przekłada się na jej żywotność i bezawaryjne działanie. 

W hurtowni Agromaster znajdziecie produkty sprawdzonych producentów, którzy dysponują najnowocześniejszym parkiem maszynowym i doświadczeniem niezbędnym, by Tworzyć produkty, które Was nie zawiodą. Są to pewne siatki od lat znane od dobrej strony producentom rolnym. Jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży siatek rolniczych w naszym kraju. Gwarantujemy nie tylko dobre ceny, ale też stałą, wysoką dostępność towaru na magazynie oraz błyskawiczne wysyłki paletowe. Mamy na stanie siatki przystosowane do wszystkich typów i rodzajów maszyn służących do belowania.

W naszej ofercie znajdziecie sprawdzone od wielu lat siatki do słomy: najlepszej polskiej marki Stronger XL, czeskiej Juta Net Extra oraz Okapi, czyli najwyższej jakości produkt z coraz bardziej popularnej w naszym kraju firmy Zeus.

Stronger
Juta Extra Net
ZEUS Epicrop
Okapi

Zapraszamy do współpracy

Realizujemy zamówienia zarówno całopaletowe jak i na sztuki. Niezmiennie wysoka dostępność towaru pozwala nam na szybką realizację dostaw sznurka rolniczego.