Nawosy posypowe dla ogrodnictwa

Oferujemy szereg nawozów posypowych również dla ogrodnictwa i sadownictwa

Wielkość owoców i warzyw, ich jakość oraz smak zależą od tego, w jakiej glebie są one uprawiane. Aby zmaksymalizować ich jakość warto skorzystać z nawozów posypowych, zwanych też czasem rzutowymi.  

Są to specjalne preparaty zawierające mikroskładniki, minerały i substancje pokarmowe, które polepszają warunki glebowe, a co za tym idzie, także plony. Aby odpowiednio je dobrać, należy zwrócić uwagę nie tylko na potrzeby uprawianych przez nas roślin, ale także na aktualny stan gleby, jej wyjałowienie i obecność poszczególnych składników. Odpowiednio dobrany nawóz posypowy to bowiem lepsze owoce naszej pracy i większa odporność upraw.

Nawozy rzutowe mają zazwyczaj formę granulek, co pozwala równomiernie rozprowadzać je po całej powierzchni upraw oraz gwarantuje uwalnianie się składników (np. azotu, potasu, fosforu czy magnezu) do gleby przez długi czas.

Co ważne, niektóre nawozy posypowe mogą być także wykorzystywane do sporządzania roztworów wodnych i rozprowadzania w formie fertygacji roślin uprawnych.

Lista sprzedawanych nawozów posypowych dla ogrodnictwa:

E

Yara Mila Complex

E

Yara Liva Nitrabor

E

Yara Mila Complex

E

Yara Liva Tropicote

E

Florovit Agro Complex

E

Siarczan Potasu

E

Nawozy bezchlorkowe Siarkopol

E

Obornik granulowany

Szukasz nawozów posypowych do swojej hurtowni lub gospodarstwa ogrodniczego albo sadowniczego?

Dzięki ścisłej współpracy z producentami i własnym stanom magazynowym jesteśmy w stanie realizować nawet duże zamówienia w szybkim czasie i doskonałej cenie!