Nasiona

Hurtownia rolnicza AGROMASTER jest dystrybutorem nasion rolniczych, nasion traw i materiału siewnego. Dobieramy do oferty optymalne odmiany i mieszanki, które najlepiej sprawdzają się w naszych warunkach atmosferycznych.

Czy w nowoczesnym rolnictwie można sobie pozwolić na stagnację? Zdecydowanie nie! Dlatego w hurtowni Agromaster starannie wybieramy odmiany, które najlepiej sprawdzają się w zmieniających się warunkach oraz osiągają stabilne i wysokie plony w ostatnich latach w naszej szerokości geograficznej. W ten sposób nasza oferta nasion i materiału siewnego jest cały czas zaktualizowana i dopasowana do najnowszych trendów w rolnictwie. 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Materiał siewny
Nasiona traw i rolnicze

Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi producentami nasion i materiału siewnego, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne warunki zarówno odbiorcom końcowym, jak i hurtowniom rolniczym. Porozmawiaj z naszym przedstawicielem, by otrzymać ofertę dla siebie. Nie tylko zaproponujemy dobrą cenę, ale też profesjonalnie doradzimy, co wybrać, by osiągnąć najlepsze plony czy najlepszą sprzedaż w hurtowni. 

Zapraszamy do współpracy

Przez długi czas obsługiwaliśmy przede wszystkim klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, a także małopolski i śląska. Dogodne położenie sprawia jednak, że jesteśmy obecnie  w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet zagranicą.