Sznurek rolniczy

Od początku istnienia firmy jesteśmy czołowym odbiorcą wysokiej jakości sznurka rolniczego produkowanego przez WKI Tegafol. Nasza wieloletnia współpraca z firmą WKI Tegafol pozwala nam na zaoferowanie sznurka rolniczego w bardzo atrakcjnej cenie.

AGROMASTER oferuje wysokiej jakości sznurek rolniczy do pras. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką gamę sznurka rolniczego o zróżnicowanych parametrach. Oferujemy sznurek rolniczy producentów:

E

WKI Tegafol

E

Defalin

WKI Tegafol
Defalin

Zapraszamy do współpracy

Realizujemy zamówienia zarówno całopaletowe jak i na sztuki. Niezmiennie wysoka dostępność towaru pozwala nam na szybką realizację dostaw sznurka rolniczego.

Sznurek rolniczy wydaje się na pozór prostym produktem. W końcu, czy jeden sznurek może się czymś istotnym różnić od innego? Okazuje się, że jak najbardziej tak. W naszej ofercie znajdziecie sznurki rolnicze do pras rolujących i kostujących, także do urządzeń o wysokim stopniu zgniotu, gdzie uzyskiwany jest produkt końcowy o możliwie najwyższej wadze i gęstości. 

Dzięki zastosowanych w oferowanych przez nas sznurkach rolniczych rozwiązaniach, materiał pracuje odpowiednio we wszystkich typach aparatu wiążącego, wydłużając ich żywotność (sznurek może być wykorzystywany nawet, gdy dojdzie do ich nieznacznego rozregulowania). 

Sznurki w naszej ofercie charakteryzują się wysoką odpornością na zrywanie węzła. Dzięki temu bele nie rozsypują się nawet w przypadku wielokrotnego przeładowywania. 

Dlaczego warto zamówić sznurek rolniczy właśnie u nas?

Od początku istnienia firmy współpracujemy bardzo blisko z firmą WKI Tegafol, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować sznurek rolniczy tej marki w bardzo atrakcyjnej cenie i wysokiej dostępności. Dzięki współpracy z firmą Defalin, w naszym asortymencie znalazły się również sznurki Tytan, Atlas i Heros. Dzięki wysokim stanom magazynowym większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie od ręki – zarówno w detalu, jak i hurcie.

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje zapotrzebowanie i przekonaj się, jakie warunki możemy Ci zaproponować.