Folie budowlane

Skąd w hurtowni rolniczej folie budowlane? – często słyszymy to pytanie od naszych klientów, którzy przypadkiem dowiadują, że mamy je w ofercie. Odpowiedź jest prosta, od lat współpracujemy ściśle z ich producentem przy produktach rolniczych, a praktyka pokazuje, że na wsi sporo się buduje i zapotrzebowanie na folie tego typu również jest duże. 

To pierwsza reakcja. Drugą jest porównanie naszych cen i dostępności produktów z lokalnymi hurtowniami budowlanymi i… szybkie składanie zamówień. Tak, jako duży partner możemy liczyć u producenta na zupełnie inne warunki handlowe niż nawet największe hurtownie budowlane. Nasi Klienci są z tego faktu zadowoleni i zaraz pytają, czy nie mamy przypadkiem w ofercie również innych materiałów budowlanych.

Folie to produkty niezbędne na współczesnej budowie. Dzięki swojej trwałości i elastyczności idealnie nadają się do izolacji termicznej, akustycznej czy ochrony przed wilgocią. Ich różne rodzaje stosowane są w całym budynku – od fundamentu aż po sam dach. Dzięki bogatej ofercie produktów wytwarzanych przez ERG Bieruń, jesteśmy w stanie zaproponować Wam optymalną folię do każdego przeznaczenia budowlanego. 

Zapraszamy do współpracy

Dzięki wieloletniej współpracy z firmą ERG Bieruń przy foliach rolniczych, jesteśmy w stanie zaoferować wam wysokiej jakości folie budowlane w dobrej dostępności i niskiej cenie. Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę hurtową lub detaliczną.