Nawozy ogrodnicze HOBBY

Trudno dziś wyobrazić sobie uprawę jakichkolwiek roślin – także tych z przydomowych ogródków, kwietników czy donic – bez zapewnienia im odpowiednich składników odżywczych. Dzięki poprawnie dobranym nawozom kwiaty są zdrowe i kolorowe, zieleń soczysta, a owoce duże i smaczne. 

Nawozy dla hobbystów muszą charakteryzować się nieco innymi cechami niż te skierowane do użytkownika profesjonalnego. Liczy się tu prostota wykorzystania, wygoda oraz wielkość opakowania, pozwalająca kupić dokładnie tyle środka, ile rzeczywiście jesteśmy w stanie zużyć. W naszej ofercie znajdziecie nawozy ogrodnicze wiodących producentów.

 

Grupa Inco
Siarkopol
Fructus
Ogród Start
Substral

Dlaczego warto współpracować z AGROMASTER?

 

Hurtownia Agromaster ma ogromne doświadczenie w sprzedaży nawozów ogrodniczych dla hobbystów. Samodzielne oferowanie ich odbiorcy końcowemu w lokalnym sklepie pozwala nam na bieżąco obserwować potrzeby ogrodników-amatorów i ich reakcje na nowe produkty. Duża skala działania i wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami, pozwala nam zapewnić bardzo duże stany magazynowe i najlepsze ceny na rynku. 

Współpracując z Agromaster masz dostęp do produktów, które nie tylko są najwyższej jakości, ale też charakteryzują się wysokim potencjałem sprzedażowym w Twoim sklepie.