Polityka cenowa i dystrybucyjna

AGROMASTER

Znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek dla rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa

Jako hurtownia AGROMASTER obsługujemy klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, a także małopolski i śląska.

Ceny

Firma AGROMASTER jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt pod jednym z numerów telefonu. Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Dystrybucja

Współpraca z hurtownią ogrodniczą AGROMASTER jest bardzo prosta – Państwo zamawiacie towar, a my zajmujemy się resztą. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, profesjonalnie, na czas i w korzystnej cenie!

Transport

Nasz klient nie musi martwić się o transport i jego koszty.
Firma AGROMASTER dysponuje własnym transportem samochodowym oraz współpracuje z wieloma firmami transportowymi i spedycyjnymi. Wszystko to sprawia, że Agromaster jest dostawcą bardzo elastycznym, zarówno w kwestii kilometrażu jak i tonażu.

Firmy z którymi współpracujemy

Zaufanie Klientów
i Producentów

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego.  Staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER oznacza jeszcze większe doświadczenie - zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma Agromaster jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt.