Siatka Juta Net Extra

Czeski producent siatek i innych materiałów z tworzyw sztucznych jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Siatka Juta Net Extra to produkt czeskiego potentata, który oprócz najwyższej klasy maszyn i technologii posiada ogromne doświadczenie, doceniane od wielu lat przez rolników z całej Europy, w tym również z Polski. Doskonalenie produkcji skupiło się tu na wytrzymałości siatki, jej rozciągliwości oraz ochronie bali. Uzyskiwane tu parametry robią wrażenie – wielokrotnie słyszeliśmy bardzo dobre opinie o tym produkcie od naszych klientów. Nie każdy wie, że siatki Juta charakteryzują się również doskonałym stosunkiem jakości do ceny. 

Siatka JUTA Net Extra

Dzięki pełnemu pokryciu beli od jednej krawędzi do drugiej zapewnia lepszą ochronę przed wilgocią i mniejsze straty. Siatka może być używana we wszystkich standardowych owijarkach. Ostatnie 50 metrów naznaczone jest czerwoną ostrzegającą taśmą. Siatki Juta produkowane są z przyjaznych dla środowiska HDPE, która chroni przed promieniami UV.

Zapraszamy do współpracy

Hurtownia Agromaster jest bezpośrednim importerem siatek rolniczych Juta. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zapewnić na nie bardzo atrakcyjną cenę. Zawsze trzymamy bezpieczne stany magazynowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że po złożeniu zamówienia, twoje siatki dojadą do Ciebie w ciągu kilku dni.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę hurtową lub detaliczną na zakup siatki Juta Net Extra i sprawdź sam, czemu tak szybko zyskuje ona na popularności w naszym kraju. 

Dostępne wymiary siatki rolniczej JUTA
Juta Extra Jednostka  
długość m 2 000 2 000 3 000 3 000
szerokość cm 123 125 123 125

Dostępne rozmiary:
123/2000
125/2000
123/3000
125/3000