Nawozy ogrodnicze

Hurtownia AGROMASTER jest znaczącym autoryzowanym dystrybutorem nawozów ogrodniczych. Znajdziecie je u nas w wysokiej dostępności i atrakcyjnych cenach. 

Czym są nawozy ogrodnicze i dlaczego warto je stosować? 

Rośliny do wzrostu potrzebują nie tylko wody i słońca, ale także składników odżywczych. W zależności od rodzaju upraw, mogą one konsumować zwłaszcza jeden typ mikroelementów i produkować inne (np. rośliny motylkowe wprowadzają do podłoża azot).

Współczesne, intensywne uprawy wymagają dodatkowego doprowadzenia składników odżywczych. Bez tego, rośliny słabiej by wzrastały, a ich owoce z czasem stawałyby się coraz słabsze. To samo dotyczy także roślin uprawianych hobbystycznie w ogródkach czy nawet kwiatów hodowanych w domach i mieszkaniach. Nawozy ogrodnicze dostarczają pracujące substancje bezpośrednio do roślin, np. poprzez kontakt z ich liśćmi. 

Jakie nawozy warto stosować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – te najlepiej dobrane do potrzeb naszych upraw. W naszej ofercie znajdziecie nawozy ogrodnicze wiodących producentów zarówno w segmencie konsumenckim, jak i użytkowników profesjonalnych. Zaopatrujemy bezpośrednio duże gospodarstwa rolne, jak i sklepy ogrodnicze w dużej części naszego kraju. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Nawozy ogrodnicze Hobby
Profesjonalne nawozy dolistne

Szukasz sprawdzonego partnera? Zapraszamy do współpracy!

Realizujemy zamówienia paletowe na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość wysyłki za granicę.

Firmy z którymi współpracujemy