Folie Ogrodnicze

Folie ogrodnicze to bardzo ważny element aktywności firmy AGROMASTER na rynku i stanowią znakomitą część naszej sprzedaży. Dzięki wieloletniej współpracy z polskimi producentami oraz importeram folii z Unii Europejskiej możemy poszczycić się bardzo szerokim asortymentem folii ogrodniczych oraz dużym doświadczeniem w sprzedaży tworzyw sztucznych.

Agroerg UV Bieruń
Warter Polymers
Folia Agromaster

Oferujemy między innymi:

E

folie tunelowe

E

folie do podwieszania

E

folie do cieniowania

E

folie do hydroupraw

E

folie do ściółkowania

E

folie perforowane

E

folie basenowe i do oczek

E

folie termoizolacyjne

AGROMASTER jest liderem sprzedaży folii ogrodniczych wśród hurtowni patronackich ERG Bieruń-Folie oraz Foliarex od początku swojego istnienia

Wysoka dostępność w atrakcyjnych cenach

Nasza tradycja sprzedaży folii ogrodniczych przekłada się na atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdują się prukty marek ERG Bieruń-Folie, Foliarex i Warter Polymers, ale także Gardenvit, Kritifil, Plastica, Manuhort oraz innych. Dodatkowo, naszym atutem jest wysoka dostępnośc oferowanych przez nas folii ogrodniczych, gdyż jako znaczący dystrybutor folii ogrodniczej dokonujemy dużych zakupów od producentów i importerów. Kupując w firmie AGROMASTER możecie Państwo liczyć również na fachowe doradztwo w kwestii doboru folii ogrodniczej spełniającej Państwa wymagania oraz jej zastosowania. Dobór odpowiedniej folii ogrodniczej ma najważniejszy wpływ na trwałość i funkcjonalność kontsrukcji tunelowej.

Zapraszamy do współpracy

Realizujemy zamówienia paletowe na terenie całego kraju, istnieje również możliwość wysyłki za granicę.

Firmy z którymi współpracujemy

Zaufanie Klientów
i Producentów

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego.  Staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER oznacza jeszcze większe doświadczenie - zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma Agromaster jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt.