Profesjonalne nawozy posypowe

Nawozy posypowe pozwalają podnieść zawartość składników odżywczych w glebie i w ten sposób dostarczyć je do roślin. To najbardziej tradycyjny sposób nawożenia, choć dzisiaj, aby zapewnić uprawom optymalne warunki, do ich produkcji oraz wysiewania zatrudnia się nowoczesną technologię i naukę. 

Nawozy posypowe mają najczęściej formę granulatu. Dzięki temu można go równomiernie rozprowadzić po polu bez obaw, że w jednym miejscu wyląduje go zbyt dużo, a w drugim – zbyt mało. Po dotarciu granulek nawozu do gleby, pęcznieją one pod wpływem wilgoci i potem stopniowo, przez dłuższy czas uwalniają substancje odżywcze. 

Szukasz sprawdzonego dostawcy nawozów posypowych, który zaoferuje Ci je w dobrej cenie? W hurtowni rolniczej Agromaster znajdziesz m.in. saletrę amonową, saletrzak, nawozy NPK, sól potasową, fosforan polidap i wapno nawozowe. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi producentami, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci produkty na naprawdę atrakcyjnych warunkach. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Nawozy posypowe rolnicze
Nawozy posypowe ogrodnicze

Zapraszamy do współpracy

Przez długi czas obsługiwaliśmy przede wszystkim klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, a także małopolski i śląska. Dogodne położenie sprawia jednak, że jesteśmy obecnie  w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet zagranicą. 

Firmy z którymi współpracujemy

Zaufanie Klientów
i Producentów

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego.  Staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER oznacza jeszcze większe doświadczenie - zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma Agromaster jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt.